MYSLIVCI V DRUŽINĚ

MYSLIVCI V DRUŽINĚ

Jsme velmi rádi, že jsme opět mohli do školy pozvat členy mysliveckého spolku z Vilantic, kteří nám připravili zajímavé povídání o myslivosti a životě lesních zvířat. Ještě jednou děkujeme, bylo to supersmile

DIVADÉLKO PRO ŠKOLY

DIVADÉLKO PRO ŠKOLY

Africká pohádka aneb Podivuhodná dobrodružství doktora Holuba v podání Divadélka pro školy v tělocvičně naší školy pro 1. stupeň.

ZIMNÍ OLYMPIÁDA V DRUŽINĚ

ZIMNÍ OLYMPIÁDA V DRUŽINĚ

Ve čtvrtek 17. 2. 2022 se v družině konaly ZOH. Účast byla velkolepá. Zúčastnilo se jich 29 žáků 1. a 2. třídy. Nejvýraznějšího úspěchu z 1. třídy dosáhl Matyáš, který si odnesl zlato, stříbro pak Marek a bronz Dominik. Za 2. třídu si zlato odnesla Nikolka, stříbro Pepa a bronz Anička. všem zúčastněným patří ocenění nejen za snahu, ale také za odvahu při jízdě na vlastnoručně vyrobených lyžích. A samozřejmě také za podporu a povzbuzování svých týmů. Gratulujeme.

DRŮŽASTAR

DRŮŽASTAR

Po dvouleté odmlce se letos opět uskutečnila umělecká soutěž Drůžastar. Na fotky moc nebyl čas, protože jsme fandili, povzbuzovali a tleskali. Odvážní soutěžící, výborný realizační tým deváťáků, porota, která si nemohla mezi skvělými čísly vybrat. Gratulujeme všem vítězům!

PRVNÍ PŘEDŠKOLIČKA

PRVNÍ PŘEDŠKOLIČKA

1. února se budoucí prvňáčci poprvé setkali v naší škola. Na kočičím setkání nazvaném Tajuplná škola si prohlédli celou budovu. Děti nejvíce bavila tělocvična a hudebna. Rodiče si zatím povídali s paní ředitelkou.
PLAVÁNÍ 2., 3. A 4. TŘÍDA

8. března 2022

PLAVÁNÍ 2., 3. A 4. TŘÍDA

Po dvou letech konečně zase na plavání. Toto jsou fotky z výcviku 3. a 4. třídy. Hořický bazén.

MAŠKARNÍ REJ V MŠ

8. března 2022

MAŠKARNÍ REJ V MŠ

BORŮVKY MAJÍ KARNEVAL

Konec masopustního týdne již tradičně patřil karnevalu. V letošním roce se karneval uskutečnil vzhledem k okolnostem narychlo s tématem: „Barevný karneval“. Děkuji rodičům za převleky pro děti, které byly opravdu pestré. O karnevalu panovala dobrá nálada. Děti představily svou masku, tancovaly a plnily různé úkoly.

PŘEDŠKOLIČKA

3. března 2022

PŘEDŠKOLIČKA

Hrajeme si z tužkou

Nejprve si prohlédněte video: Hrajeme si s tužkou

Potom si můžete vytisknout obrázky a procvičit ruku.

MALÍ HASIČI

1. března 2022

MALÍ HASIČI

Kluci a holčičky z MŠ měli možnost navštívit areál hasičské zbrojnice. Mohli si prohlédnout, odvážlivci i vyzkoušet, hasičskou výstroj, prozkoumat  zásahové vozy. V klubovně se seznámili s činností hasičského kroužku.  Mohli také obdivovat četné trofeje ze soutěží SDH. Díky patří panu P. Čtvrtečkovi a panu L. Lesákovi za poutavé vyprávění a za čas, který nám věnovali. Věřím, že setkání pro mnohé z dětí nebylo poslední.