EKONOMICKÁ OLYMPIÁDA

EKONOMICKÁ OLYMPIÁDA

V pátek 28. ledna se třídy druhého stupně zúčastnily online školního kola Ekonomické olympiády, kterou pořádá Institut ekonomického vzdělávání z. ú. (INEV). Pro letošní rok nově INEV rozšířil zadání i na druhý stupeň základních škol. Naši žáci si vedli velmi dobře.

Z ČINNOSTI DRUŽINY ZA 1. POL.

21. února 2022

Z ČINNOSTI DRUŽINY ZA 1. POL.

Po celé pololetí děti v družině nejen čekaly na autobus, ale hlavně vyráběly rukama i nohama. Podívejte se, co všechno se jim podařilo.

MALUJEME PANÍ ZIMU

MALUJEME PANÍ ZIMU

Jak vypadá paní Zima? Malujeme a pouštíme si k tomu hudbu:

Poslechněte si krásný zimní motiv

LYŽAŘSKÝ KURZ

Sníh na horách skutečně je....

LYŽAŘSKÝ KURZ

Jsme ukryti před tmou, chladem a větrem.

Matys připravil také video: LYŽÁK

LEDOVÝ SVĚT

LEDOVÝ SVĚT

Arktida a Antarktida - společný výlet do ledového světa: povídání a vyrábění v dolní družině.

SÁDROVÉ MASKY V DRUŽINĚ

SÁDROVÉ MASKY V DRUŽINĚ

Jsem to já anebo někdo jiný?
Děti v družině si vyráběly vlastní sádrové masky. Je to pro ně nevšední zážitek. Všimněte si vzájemné důvěry mezi dětmi.

ZIMNÍ RADOVÁNKY MŠ

15. února 2022

ZIMNÍ RADOVÁNKY MŠ

Ještě, než přijde jaro, se s vámi podělíme o zážitky z jedné vydařené procházky. Stačilo trochu souvislého sněhového poprašku a není třeba dětem vymýšlet další aktivity. No, není to nádhera? Škoda, že odpoledne už po sněhové nadílce nebylo ani vidu ani slechu.

DORTY VE ŠKOLCE

14. února 2022

DORTY VE ŠKOLCE

Týden, který byl zaměřen na práci dospělých nebyl jen o vyprávění. Děti si mohly mnoho dovedností vyzkoušet. Hodně děti bavilo tvořit dorty z drobných předmětů ve dvojicích.