VZÁJEMNÉ NÁVŠTĚVY ŠKOLEK

VZÁJEMNÉ NÁVŠTĚVY ŠKOLEK

Proto, že maše školka má dvě třídy a každá je v jiné budově, děti rády přijaly nabídku vzájemné návštěvy. Spokojenost byla na obou stranách.

CHEMICKÉ POKUSY S MŠ

CHEMICKÉ POKUSY S MŠ

Je začátek školního roku a máme tak šikovné děti, že si můžeme dovolit cestu do Dvora Králové. Dostali jsme pozvánku ze Základní školy Schulzovy Sady na akci Chemické pokusy. Pro děti nastala tento den úplně nová situace. Poprvé autobusem, bez rodičů do města. Ve škole nás čekalo první překvapení, jízda výtahem. Pak paní učitelka Fleglová s dcerou nám předvedly rychlé a velmi efektní chemické pokusy, které inspirovaly i paní učitelky.  Měly jsme možnost nahlédnout do nově zrekonstruovaných učeben, prohlédnout si 3D tiskárny. Na chodbě pak byly pro nás připraveny robotické hračky, které si děti s radostí vyzkoušely. Nakonec ještě obdržely dárek, sovu, kterou má škola v logu. Odcházeli jsme nadšeni, nejen z pokusů, organizace, ale i z prostředí a velmi milého přístupu.

EXKURZE MŠ PO ZŠ

EXKURZE MŠ PO ZŠ

Poté, co se noví Skřítci adaptovali na své nové prostředí v mateřské škole, bylo na čase podívat se, čeho dalšího jsou součástí. Vyrazili tedy 14. a 15. září poznávat základní školu. Navštívili pana školníka v dílně, paní kuchařky v kuchyni, nahlédli do školní družiny, zašli za paní ředitelkou do ředitelny, nahlédli do tělocvičny i za kamarády a sourozenci do 1. třídy.

SKLIZEŇ V MŠ

19. září 2022

SKLIZEŇ V MŠ

Děti o záhonky a skleník vzorně pečovaly od jara do konce léta, a tak se úroda skutečně podařila.

Naši prvňáci

12. září 2022

Naši prvňáci

Ve čtvrtek 1. 9. 2022 jsme v naší škole slavnostně přivítali 23 prvňáčků. Povede je paní učitelka Mgr. Danuše Poličanská.

GRÁL DUKELSKÝCH BOJOVNÍKŮ

4. července 2022

GRÁL DUKELSKÝCH BOJOVNÍKŮ

Letos se uskutečnil další ročník školního Grálu.

90 LET OSLAVY ŠKOLY

30. června 2022

90 LET OSLAVY ŠKOLY

Dn otevřených dveří a oslavy 90. let budovy školy.

Odkaz na další fotky a videa - zde.

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

28. června 2022

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Školní rok opět utekl jako voda a prázdniny ťukají na dveře. Ve třídě borůvek nastal čas rozloučení s předškoláky, které se uskutečnilo v úterý 28.6.. Předškoláci se nejprve představili a poté dostali  knihu a „vysvědčení“ za dobře odvedenou práci od svých učitelek. Šerpu s dárečky od SPOZ Dubenec jim předala paní Čepelková. Děti se též bez potíží zvládly podepsat do pamětní knihy. Společně jsme si dopoledne moc užili.

VÝLET MŠ DO ZOO

28. června 2022

VÝLET MŠ DO ZOO

Malá školka na cestě do ZOO.