CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - II

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - II

V rámci projektu 4. třídy Co mě baví, co mi jde prezentuje Kristián svoji vášeň.

Téma: jízda na BMX

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - 1

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - 1

Filip Jirásek suverénně odstartoval sérii žákovských vystoupení čtvrťáků s názvem Co mě baví, co mi jde.

ZŠ NA DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V KARSITU

ZŠ NA DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V KARSITU

Den otevřených dveří v dubenecké zemědělské společnosti Karsit.

DÝŇOBRANÍ V MŠ

DÝŇOBRANÍ V MŠ

V létě nám na záhoncích narostly tři dýně. Pro bohatší podzimní výzdobu schodiště nám další dýně donesli kamarádi. Dvě dýně jsme společnými silami vydlabali a vyřezali a již nás vítají každé ráno před školkou. Dále se těšíme, na dýňovou polévku od naší paní kuchařky. Dýně zkrátka k podzimnímu času patří.

MANIPULACE S BARVAMI V MŠ

MANIPULACE S BARVAMI V MŠ

Letošní děti ve třídě Borůvek nemají problém s rozpoznáním a pojmenováním barev, a proto týden barev byl plný manipulace, drobné motoriky, třídění, orientace v počtu, skládání písmen, řešení rébusů a hlavně pokusů, které mají děti tak rády. Nechyběla ani sladká tečka v podobě žluté a zelené hrušky.

DIVADÝLKO PRO ŠKOLY

14. října 2022

DIVADÝLKO PRO ŠKOLY

Dobrodružství veverky Zrzečky pro 1. – 4. třídu a Divadelní cestopis pro 5. – 9. třídu. Všimněte si, jak se z klidného pozorování veverčina dobrodružství stává hon na lumpa na jevišti, který chce veverce ublížit ?. Herci byli skutečně profesionálové – zvládli i takovou situaci. Druhý stupeň už byl poměrně klidnější.

DRUHÁCI V KNIHOVNĚ

14. října 2022

DRUHÁCI V KNIHOVNĚ

Z návštěvy dubenecké knihovny jsme si přinesli knížky na čtení domů i do třídy. Stihli jsme se ještě podívat do moštárny, kde pracuje Markova babička, a pak se vydovádět na hřišti u obecního úřadu.

PIŠQWORKY

12. října 2022

PIŠQWORKY

Školní kolo v klasické hře piškvorky.

EKOMLÁDĚ 22

8. října 2022

EKOMLÁDĚ 22

Ve čtvrtek 6. 10. se čtyřčlenné družstvo z deváté třídy vydalo do Hořic na soutěž EKOMLÁDĚ.