DOPRAVNÍ VÝCHOVA V ŠD

DOPRAVNÍ VÝCHOVA V ŠD

Velký projekt se skládal z teoretické a praktické části. V teoretické části se děti seznámily se základními pravidly silničního provozu a zahrály si v týmech dopravní „Riskuj“. Členové vítězného týmu mohli řídit auto s učitelem autoškoly na pastvinách za školou.

SPORTOVNÍ DEN 1. STUPNĚ

SPORTOVNÍ DEN 1. STUPNĚ

Sprint 50 m, skok z místa, hod na cíl, opičí dráha, švihadlo, vis, kop na branku, střelba ze vzduchovky a deváťáci jako průvodci skupin dětí z 1. – 4. třídy.

POSLEDNÍ PŘEDŠKOLIČKA

POSLEDNÍ PŘEDŠKOLIČKA

Na poslední předškoličce plnili budoucí prvňáčci úkoly na školní zahradě a rodiče si povídali s paní ředitelkou, paní učitelkou a paní vychovatelkou. A teď už nashledanou v září!

SUDOKU

SUDOKU

Druhým rokem se pro druhostupňové žáky pořádá celoroční školní soutěž Král sudoku. Tentokrát se začalo již v září na požádání samotných žáků, kteří odevzdávají svá řešení během několika hodin. Pečlivě také kontrolují své pozice oproti spolužákům. Jsme rádi, že je to baví a těší se na další kolo.

VÝLET ŠKOLNÍ DRUŽINY

VÝLET ŠKOLNÍ DRUŽINY

V den výletu horní družiny silně a vytrvale pršelo. Alternativou pod střechou byl bowling.

MIKINY V DEVÍTCE

MIKINY V DEVÍTCE

I letos se žáci deváté třídy rozhodli pořídit si na památku mikiny. Bohužel se jim žádný návrh od firem s reklamními potisky nelíbil, a tak si navrhli svoje vlastní logo na přední stranu. Oslovená firma pracovala rychle. Po necelých 14 dnech od první komunikace už měli žáci mikiny na sobě. A měli z nich velikou radost!

SBĚR OŘECHŮ

SBĚR OŘECHŮ

Naše krásná školní zahrada nabízí letos opravdu přehršel plodů. Jedním z nich jsou ořechy – jejich sběr třeťáky vidíte na fotkách.

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - IV

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - IV

Matouš vypráví čtvrťákům o radostech a nástrahách žákovského fotbalu.

Téma: fotbal

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - III

CO MĚ BAVÍ, CO MI JDE - III

Co mě baví, co mi jde: Viktorka s Natálkou seznamují spolužáky s nezbytnou výbavou pro jízdu na koni.