PLAVECKÝ KURZ

14. února 2023

PLAVECKÝ KURZ

Plavání 2022/23

V letošním školním roce se plaveckého výcviku účastnila 1., 2. a 3. třída. Plavání bylo bezvadné a přístup plavecké školy hořického bazénu také, bohužel vysoká nemocnost dětí poznamenala postup výuky. Doufejme, že mají děti položené dobré základy a doženou plavání v letních měsících.

DIVADLO A BRUSLENÍ

8. února 2023

DIVADLO A BRUSLENÍ

Divadelní představení Expedice: Má láska a bruslení ve Dvoře Králové nad Labem

1. února vyrazili žáci osmé a deváté třídy do Hankova domu ve Dvoře Králové nad Labem na divadelní představení Expedice: Má láska. Příběh vyprávěl o neúspěšné tříčlenné výpravě polárníků, kteří se pokusili o prozkoumání Arktidy a dosáhnutí severního pólu v balónu. Po představení se žáci přesunuli na zimní stadion, aby si procvičili své bruslařské dovednosti.
JEŽCI VE DRUHÉ TŘÍDĚ

30. ledna 2023

JEŽCI VE DRUHÉ TŘÍDĚ

Jak jsme vyráběli ježky

O ježcích už jsme se ve 2. třídě hodně naučili. Skuteční ježci spí teď zimním spánkem, tak jsme si museli vyrobit jiné. Práce v dílně se dřevem, smirkovým papírem, hřebíky a kladivem byla příjemná – mluvit se moc nedalo, protože se stále ozývalo jen mnohonásobné: „Ťuk, ťuk, ťuk.“ A vlastně taky: „Au,“ a „Kruci,“ protože pro mnohé děti bylo setkání s kladívkem jejich prvním.

LYŽAŘSKÝ KURZ - BOWLING

20. ledna 2023

LYŽAŘSKÝ KURZ - BOWLING

Součástí lyžařského kurzu byly také odpolední výjezdy za sportem pod střechou.

LYŽAŘSKÝ KURZ

20. ledna 2023

LYŽAŘSKÝ KURZ

Letošní lyžařský kurz probíhěhl ve Velké Úpě. Lyžujeme ve skiresortu Pec pod Sněžkou na sjezdovkách Javor, Javořák, Hnědý vrch, Zahrádky a Smrk. Do Pece Dojíždíme SKIBUSem.

BESEDA E-SHOP NA LÁSKU

17. ledna 2023

BESEDA E-SHOP NA LÁSKU

V pátek 16. prosince se žáci osmého a devátého ročníku zúčastnili besedy na téma E-shop na lásku od projektu Lajfr. Do školy přijel zástupce z tohoto projektu, který s žáky mluvil o seznamování, online světě, ale i o pohlavních chorobách a prevenci. Každý z žáků se dozvěděl něco nového a my jsme za to rádi!

VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

27. prosince 2022

VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

Vystoupení pro dubenecké seniory na obecním úřadu

Děti ze sborečku a z tanečního kroužku potěšili v předvánočním čase dubenecké babičky a dědečky.

VÁNOČNÍ KONCERT

21. prosince 2022

VÁNOČNÍ KONCERT

Ve čtvrtek zazněly v kostele vánoční melodie v podání žáků a personálu školy.

Fotografie poskytl kronikář obce p. Volšička.

VÁNOČNÍ TURNAJ

21. prosince 2022

VÁNOČNÍ TURNAJ

Ve školní tělocvičně proběhl turnaj ve volejbale. Gratulujeme deváté třídě k vítězství a také sedmákům, kteří postavili dva týmy a ještě vypomohli osmičce. Na fér hru dohlížela paní učitelka Malá.