PODZIMNÍ VÝLET

23. listopadu 2023

PODZIMNÍ VÝLET

Jednoho krásného podzimního dne jsme se vypravili s dětmi z mateřské školy na výlet do Dolního Dubence. Navštívili jsme místní kostel a děti si pohrály na obecním hřišti.

TÝDEN DUCHŮ A STRAŠIDEL

23. listopadu 2023

TÝDEN DUCHŮ A STRAŠIDEL

Děti se seznámily s podzimními tradicemi, které jsou ve světě i u nás. Týden jsme zakončili halloweenským dopolednem plným soutěží, tancem a společnou zábavou.

TÝDEN DUCHŮ A STRAŠIDEL V MŠ

TÝDEN DUCHŮ A STRAŠIDEL V MŠ

• Děti se seznámily s podzimními tradicemi, které jsou ve světě i u nás. Týden jsme zakončili  halloweenským dopolednem plným soutěží, tancem a společnou zábavou.

OVOCE A ZELENINA V MŠ

OVOCE A ZELENINA V MŠ

Děti se seznámily s některými druhy ovoce a zeleniny, jejich zpracováním a dalším využitím. Proběhly ochutnávky ovoce a zeleniny.

MŠ V DUBENECKÉ MOŠTÁRNĚ

MŠ V DUBENECKÉ MOŠTÁRNĚ

Společně s dětmi jsme navštívili místní moštárnu. Proběhla ukázka výroby moštu a ochutnávka křížal.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

16. listopadu 2023

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spustilo webové stránky www.prihlaskynastredni.cz, kde rodiče najdou veškeré potřebné informace k digitalizaci přijímacího řízení. Tyto stránky budou postupně doplňovány a aktualizovány.

Úspěch našich žáků

14. listopadu 2023

Úspěch našich žáků

Dne 12. 11. 2023 se žáci naší školy zúčastnili krajského kola v závodech hasičské všestranosti a brannosti.
Děkujeme jim za reprezentaci školy a sdílíme s nimi radost z 1. místa.

zapsala: M. Jonešová

ŠKOLNÍ PORADENSKÉ PRACOVIŠTĚ

9. listopadu 2023

ŠKOLNÍ PORADENSKÉ PRACOVIŠTĚ

Beseda školního poradenského pracoviště s rodiči žáků

V pondělí 6. listopadu se na naší škole konala beseda pro rodiče žáků s poruchami učení, kterou zorganizovalo školní poradenské pracoviště. Na besedě se rodiče seznámili se zástupci pracoviště, s jeho náplní práce a vizemi. Školní poradenské pracoviště naopak získalo zpětnou vazbu od rodičů, za kterou děkujeme. Těšíme se na další spolupráci!

Pro deváťáky

9. listopadu 2023

Pro deváťáky

Informativní schůzka pro rodiče deváťáků

Ve středu 1. listopadu proběhla informativní schůzka výchovné a kariérové poradkyně Mgr. Romany Smíškové s rodiči žáků deváté třídy. Tématem této schůzky byl výběr středních škol a průběhu přijímacího řízení. Rodiče získali ucelené informace, které jsou přístupné i na našich webových stránkách (Základní škola → Pro vycházející žáky). V rámci reformy přijímacího řízení budou informace průběžně aktualizovány.